• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/esenoglunakliyat/
  • https://plus.google.com/+Esenoglunakliyat
  • https://twitter.com/esenoglunakliye

                                     
                                        ESENOĞLU NAKLİYAT İLETİŞİM HATTI

  CEP :0 (532) 720 10 38    CEP :0(312) 316 36 10

             0532 720 10 38 & 0532 513 36 44                                                                                              

İLETİŞİM
0532 720 10 38 0312 316 36 10
Evden Eve Nakliyat
Eşyalarınızın alındığı yerden gideceği yere uzman ekibimizle ile taşınsın
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Tüm Türkiye 'ye Nakliyat
Eşya Depolama
Eşyalarınızın bir bölümünü veya tamamını sigortalı sözleşmeli saklayın
Ofis Büro Taşımacılığı
Ofis Büro Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça eşya Taşıma tüm illerde Nakliye
Özel Eşya Taşıma
Yüksek standartlarda, zamanında ve güvenilir şekilde taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Son teknoloji yük asansörümüz ile kısa zamandan en az risk ile taşının
Esenoğlu Evden Eve Nakliyat Profesyonel Eşya Paketleme
Hava Durumu
Anlık
Yarın
26° 31° 17°
Takvim

Eyüp Nakliyat

TOPLAMALI ANAHTAR TESLİMATI YAPILIR

TEL: 0532 720 10 38– 0532 513 36 44

yüp Evden Eve Nakliyat

Günümüz dünyası her anlamda hızla gelişmekte. Gelişen inşaat ve sanayi sektörleri daha doğrusu gelişen maddi anlamdaki tüm sektörler aynı zamanda taşımacılığın öneminin ne kadar büyüdüğünün birer canlı kanıtı çünkü bir yerden bir yere profesyonel anlamda taşımacılar olmadıkça siz en basit olarak bir ofis bile taşımak isteseniz çok çeşitli zorluklarla karşılaşırsınız ama ne yazık ki sadece ofis taşımıyoruz. Bu işin ev kısmı, dükkân kısmı, hatta kimi zaman dev fabrikaların taşınma kısmı var. İşte bu tarz durumlarda bizde herhangi ufak tefek ya da hiç kimse olmasını istemez ama büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsak evimizi, dükkânımızı yani hayatımızın bir şekilde iyi veya kötü yürütülmesi için bu tarz taşıma işlemlerimizi profesyonel olan şirketlerine emanet etmemiz büyük önem taşır. Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi isim sizi yanıltmasın bu tarz şirketler her türlü taşıma işini başarıyla yapıyorlar çünkü bu tarz şirketler kendilerini tamamen bu konuya odaklayıp profesyonel personel ağı ve taşınacak eşyanın hacmine ve niteliğine göre kullanacaklar araçları çok titizlikle ayarlayıp tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar. Yine yukarıda belirttiğim gibi en küçük bir ofis taşıma işlemi bile yapacak olsanız odanızdaki evrak dolabını ya da toplantı salonunuzdaki toplantı masanızı normal araçlarla hiçbir yere götüremezsiniz.

Taşımacılığın profesyonel isimlerinden birisi olan Aksa Nakliyat uzun yıllardır bu işi yapıyor ve gerek şehirlerarası gerekse şehir içi uygun eleman ve son model araç filosuyla günü her saati hizmet veriyor.  ya da ofis – büro tarzı için görüşme yapabileceğiniz birçok şube ve müşteri hizmet hattı bulunuyor. Taşıma yaptırmak istediğiniz zaman ilk başta bir bilirkişi yani expert eleman gelir ve taşınacak ürünlerin durumuna, ağırlığına ya da hacmine göre bir fiyat belirler. Yani hiçbir zaman daha fazlasını ödemezsiniz ne kadar eşya o kadar para ama eskiden taşıma sektöründe genelde rastgele bir fiyat verilir ve müşteri ciddi manada mağdur edilirdi. Artık bu tarz problemler ortadan kalktı. Karşılıklı olarak sözlü bir anlaşma olması durumunda taraflar sözleşmeyi kâğıt üzerine dökerek iki tarafında mağdur edilmesini engeller. Yine bu olayda eskiden çoğu firmada olmazdı mesela taşıma esnasında kamyon bir kaza geçirir ve ne yazık ki bütün eşyalarınız mahvolurdu. Başka bir örnekle açıklamak gerekirse yine taşıma esnasında eşyanızı taşıyan acemi eleman sizin paketinizi ya da kolinizi yere düşürür ve içinde ne varsa büyük ihtimal kırılırdı. Şimdi bu tarz durumlar karşılıklı anlaşma sözleşme durumuyla kontrol altına alınıp müşterinin mağdur edilmesi olasılığı neredeyse sıfıra iniyor. Anlaşmanın ardından taşınan eşyaların sigortaları yapılır ve taşınacak eşyalar Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılarak özenle taşınır.

Taşınmak gerçekten önemli bir iştir. Canınızı emanet etmeseniz bile atalarında dediği gibi canınızın yongalarını yani mallarınızı eşyalarınızı emanet ediyorsunuz. Bu süreçte doğru olan firmayı seçmek çok önemlidir. Çünkü gelişen ekonomi, inşaat ve sanayi sektörleri gibi sektörler sayesinde taşımacılıkta epey gelişti. Kesinlikle aldanarak iş yapmamalıyız. Gerçekten enine boyuna işimizi yaptıracağımız şirketi araştırmalıyız. Bu günlerde neredeyse her mahallede iki ya da üç tane olan evden eve nakliyat firmalarına güvenip tuzağa düşmemeliyiz. Bu iş ciddi bir iştir ve ciddi işler profesyonellerle halledilir. Eğer sizde yakın zamanda taşınacaksanız ve eşyalarınıza ya da iş ekipmanlarınıza en ufak bir zarar gelmesini istemiyorsanız taşıma şirketini iyice araştırıp işinde profesyonel olan kişilere yaptırın.

Eyüp’te yeni bir ev veya ofis aldınız, yada kiraladınız, yıllardır oturduğunuz Eyüp’ten başka bir semte taşınacaksınız ve size nakliye firması gerekecek. Aksa evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin ev ve ofis eşyası taşıma işlemi gibi her türlü taşımacılık gerektiren işlerinizi en kaliteli, en iyi fiyat, geniş araç filomuzla ve güler yüzlü personelimizle  hizmetinizdeyiz. Eyüp’te evden eve nakliye konusunda herkesin güvenini kazanan firmamız sizlerin şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşıma işlerinizi istediğiniz günlerde ve saatlerde gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılıkta yılların birikimine sahip firmamız MODATRANS evden eve nakliyat Eyüp’te her türlü nakliye hizmeti için hizmet vermektedir.

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için lütfen çekinmeden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden


Türkiye Asansörlü Evden Eve Nakliyat İlleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret25542
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.63644.6550
Euro5.40335.4250
Saat
Site Haritası