• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/esenoglunakliyat/
  • https://plus.google.com/+Esenoglunakliyat
  • https://twitter.com/esenoglunakliye

                                     
                                        ESENOĞLU NAKLİYAT İLETİŞİM HATTI

  CEP :0 (532) 720 10 38    CEP :0(312) 316 36 10

             0532 720 10 38 & 0532 513 36 44                                                                                              

İLETİŞİM
0532 720 10 38 0312 316 36 10
Evden Eve Nakliyat
Eşyalarınızın alındığı yerden gideceği yere uzman ekibimizle ile taşınsın
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Tüm Türkiye 'ye Nakliyat
Eşya Depolama
Eşyalarınızın bir bölümünü veya tamamını sigortalı sözleşmeli saklayın
Ofis Büro Taşımacılığı
Ofis Büro Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça eşya Taşıma tüm illerde Nakliye
Özel Eşya Taşıma
Yüksek standartlarda, zamanında ve güvenilir şekilde taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Son teknoloji yük asansörümüz ile kısa zamandan en az risk ile taşının
Esenoğlu Evden Eve Nakliyat Profesyonel Eşya Paketleme
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 26° 14°
Takvim

Kartal Nakliyat

TOPLAMALI ANAHTAR TESLİMATI YAPILIR

TEL: 0532 513 36 44– 0532 720 10 38

Kartal evden eve nakliyat asansörlü

 Kartal evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara denizi kıyısında yer alır Kartal’da yer alan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine ulaşarak geniş kitleye ulaşma imkanı sağlamışızdır. Bu çok yönlü gelişme sayesinde müşterilerimizin bize olan güveni artarak, kurumsal firma adı altında kimliğe sahip olabilmişizdir.


Kartal’daki taşınma ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz gibi kafanız da herhangi soru işareti bırakmadan size profesyonel hizmet sunarız. Bu hizmetlerin bütününü kapsayan parçalardan oluşmaktadır, hizmetin de var olması gereken olağan hizmetlerin bütünüdür. Sigortalı ev taşıma, ücretsiz ekspertiz, şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık, asansörlü nakliyat, ofis taşıma, fabrika ve depo taşıma, paketleme ve depolama hizmetlerinden oluşur.

Sigortalı nakliyat hizmeti, eşyalarınızın tüm güvenliğini firma üzerine alarak, taşınma esnasında oluşabilecek kaza gibi risk durumları oluşması durumunda, size uğradığınız zararın bedelini karşılamasını yapar bu tüm firmalarının sağlaması gereken hizmettir ve poliçe üzerinde anlaşarak imzalı bir şekilde uygulaması yapılır. Sözlü olan hiçbir durumu ispatlama şansınız olmamaktadır. Bu nedenle mutlaka kurumsal firmalar ile çalışmanız sizin maddi ve manevi herhangi bir zarara uğramayacaktır.

 nakliyat olarak Kartal’a ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Firmamıza taşınma talebinizi belirttiğiniz taktirde, istediğiniz zaman içerisinde ücretsiz firma yetkilimiz Kartal’daki evinize ziyarete gelecektir. Bu sayede taşınma için gerekli olan bilgileri size verecek ve gerekli olan önlemleri sağlayıp size bir fiyatlar sunacaktır. Anlaşıldığı taktirde taşınma gününüz belirlenip size tarih ve saat sözü verilecektir. Sizde hemen formu doldurun size ulaşalım veya  iletişim bilgilerimizi görün.

Kartal’ın asansörlü nakliye hizmeti, eşyalarınızın bina içerisinde sağa sola çarpmasını ve hasara uğramasını engelleyen sistem üzerine kurulmuştur. Bu sayede, eşyalarınız hem uzun süre içinde taşınmamış olur hem de çalışan ekibimiz çok fazla zahmete girmeden daha dinç ve performansında düşüş yaşamadan taşınma sürecinizi hızlandırılmasını sağlamış olur. Bu sistem bina dışarısında bulunan evinize uygun konuma yerleştirilerek dilediğiniz kata ulaştırma imkanı sağlanır.

Türkiye Asansörlü Evden Eve Nakliyat İlleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret25298
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71184.7307
Euro5.46295.4848
Saat
Site Haritası